Zapachy FMZapach FM

Ekskluzywne zapachy FM Group produkowane są w oparciu o kompozycje zapachowe kreowane przez jedną z największych firmGROUP są właściwym wyborem dla Ciebie ponieważ cechują się taka samą trwałości jak perfumy znanych marek: Hugo Boss, Christian Dior, Lacoste, Giorgio Armani, Dolce & Gabbana, Gucci, Prada i inne.


RODZINY ZAPACHOWE perfum FM Group na świecie produkujących komponenty, dynamicznie rozwijającą się niemiecką firmą DROM ze 100-letnią tradycją.

W FM Group znajdziesz produkty które od wielu lat mile zaskakują nas wysoką jakością i dużą różnorodnością. W FM Group jest bogata oferta perfum, balsamów oraz żeli do kąpieli sygnowanych marką FM Group która łączy w sobie doskonałość, wyrafinowanie i najwyższą jakość. Wszystkie te czynniki sprawiają, że produkty FM Group są dopracowane w każdym calu, dlatego też pieszczą zmysły wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających.

Jak cenisz wysoką jakość i trwałe kompozycje zapachowe to markowe perfumy FM


KWIATOWE – przeważają zapachy kwiatów, najczęściej konwalii, bzu, róży, jaśminu, tuberozy i innych. Możesz w naszej ofercie wybrać zapach do pracy (kwiatowe z nutami owocowymi i wodnymi). Znajdziesz też odpowiedni zapach na wieczorne spotkanie w lokalu, teatrze czy inne towarzyskie okazje (wyrafinowane bukiety kwiatowe z nutą orientalną). Panie poszukają dla siebie ciekawych kompozycji wśród zapachów kwiatowych. Wyróżniamy w tej rodzinie zapachów kwiatowych odmiany: owocowe, świeże, aldehydowe, słodkie.

ORIENTALNE – wśród perfum orientalnych dominują intensywne nuty pudrowe, waniliowe, balsamiczne, żywiczne, korzenne i zwierzęce (ambra, piżmo, kastorem). Zapachy orientalne często są określane jako ciężkie, słodkie, ciepłe, zmysłowe. Najczęściej zapachy orientalne są przeznaczone na wieczór i zimę. W ciągu dnia mogą być stosowane orientalno-świeże. Wśród perfum w tej rodzinie zapachowej znajdą coś ciekawego dla siebie zarówno panie jak i panowie. Odmiany: ambrowe, korzenne.

SZYPROWE (chypre) – wśród zapachów szyprowych dominują zapachy mchu dębowego, labdanum, paczuli, bergamoty a uzupełnienie zapachem cytrusów nadaje im szczególnej świeżości i szlachetności. Ta rodzina zapachowa jest uniwersalna ponieważ znajdziesz tutaj zapachy lżejsze i cięższe, do stosowania w dzień i na wieczór. Dla pań są odmiany: owocowe, zwierzęce, drzewne, świeże. Dla panów natomiast są odmiany: drzewne, skórzane, świeże, cytrusowe.

FOUGERE (paprociowe) - dominuja nuty lawendy, paczuli, kumaryny, mchu dębowego, bergamoty. Odmiany: świeże, drzewne, ambrowe.

FEROMONY – w niektórych perfumach znajdziesz feromony, są to naturalnie występujące lotne substancje, wydzielane przez organizmy, w tym także przez człowieka które ułatwiają kontakty interpersonalne, wpływają pozytywnie na każdą spotkaną osobę.

 

Rejestracja W górę